MEIST TEENUSED UUDISED TAGAVARAOSAD KASUTATUD TAGAVARAOSAD GALERII KONTAKTID LINGID  
   
Berco S.p.A.
Ketid
Tugiplaadid
Käigurullikud
Segmendirühmad ja ajamitähed
Eriline kasutusala
Juhtrattad
Komplekteerimisosad
LRT GmbH
Combi Wear Parts
HGT GmbH
 
Berco S.p.A.  
 

Valides BERCO, valite Te juhtiva ehitusmasinate käiguseadmete tootja!

Alates 1920. aastast ettevõte BERCO tegutseb käiguseadmete tootmise alal. Pidev ja sihipärane, pikki aastaid kestev areng on võimaldanud saavutada soovitud tulemusi ning maailmaturgu vallutada. Tootmises kasutatakse mitmekesiseid ja tänapäevaseid materjale, mida testitakse ja kontrollitakse kooskõlas rangeimate kvaliteedikontrolli nõuetega. Kõrgväärtuslik insenertehniline lahendus ja moodsaimad tootmistehnoloogiad tagavad toodetud kauba kvaliteedi.

BERCO metallurgialabor kasutab materjalide ja komponentide testimiseks selliseid seadmeid, nagu mikroanalüüsi teostavaid elektroonilisi mikroskoope, spektrofotoelemente, tribomeetreid – kulumisele allutatud tagavaraosade testimiseks, MTŠ pressid staatiliste testide ning materjalide väsimustestide jaoks (ka ekstreemsetel temperatuuridel (-70°C kuni +125°C).
Valmistatud komponentide kontrollimine toimub automatiseeritult, kasutades kunstliku intellekti kontrollimise tehnikaid. BERCO komponente iseloomustab suurepärane kvaliteet.

On palju töötatud uute materjalide väljatöötamise kallal, panustatud soojustöötluse protsesside edaspidisesse arengusse, et tagada valmistatud käiguseadmeosade optimaalset kvaliteeti ning kasutusiga.
Kogu tootmisprotsess on täiesti automatiseeritud. Juhtimine toimub spetsiaalsete arvutisüsteemide abil. Termilise töötluse ajal tagatakse kõikide protsessi parameetrite (temperatuuri režiimi, aja j.m.) pidev järelvalve online režiimis. Karastamise teel parandatakse mehhaanilisi omadusi ning saavutatakse suurem vastupidavus kulumisele.
Sellise tootmisprotsessi kasutamise teel tagatakse konstantne toodangu kvaliteet.

Käiguseadmed buldooserite jaoks.

Dresser ja muude tootjate buldooseritele.
Kõige laiem käiguseadme osade sortiment ehitusmasinatele, mille käiguseadme suurus on 2-135 tonni ja keti samm on 125-317,5 mm.


Käiguseadme osad hüdrauliliste ekskavaatorite jaoks.

Samsung ja muude tootjate ekskavaatoritele.
Kõige laiem käiguseadme osade sortiment ehitusmasinatele, mille käiguseadme suurus on 1-300 tonni ja keti samm on 90-350 mm.